ponedeljak 18.11.2019.
21:18

Druga uzastopna pobeda kragujevačkog Radničkog.

Sportske.net

Danas su odigrane utakmice 20. kola Prve lige Srbije, a u centru pažnje bio je duel starih rivala, Smedereva i kragujevačkog Radničkog, bez obzira što su i jedni i drugi trenutno u donjem delu tabele.

Bolji su bili Kragujevčani, koji su do pobede došli golom Maksimovića u 55. minutu i koji su se ovim trijumfom probili na deveto mesto na tabeli.

U ostalim mečevima najubedljiviji su bili fudbaleri Dinama iz Vranja, koji su na svom terenu savladali beogradski Sinđelić sa 4:1.

Grafičar se vratio na prvo mesto na tabeli, pošto je na svom terenu savladao poslednjeplasiranu ekipu Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 2:0. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, Konatar je u 48. minutu ''načeo'' goste, a Stanojev je u 67. minutu postavio konačan rezultat.

Istovremeno, drugoplasirani Zlatibor je osvojio bod protiv Kabela, nije bilo golova.