subota 18.09.2021.
23:00

Postaje sve zanimljivije.

Sportske.net

U derbiju sedmog kola Prve lige Srbije, ekipa Mačve je večeras u Šapcu savladala Inđiju sa 2:1, što je dovelo do promene na vrhu tabele. Inđiji je ovo prvi poraz u sezoni koji ju je koštao prvog mesta, a lider je od večeras novosadska Mladost GAT.

Inđija je uspela da povede u Šapcu golom Nedeljkovića u 14. minutu meča, ali samo pet minuta kasnije Mačva je izjednačila pogotkom Stevanovića.

Čovek odluke bio je Belić koji je u 57. minutu uspeo da donese vođstvo, a ispostavilo se i pobedu Šapčanima - 2:1.

Ovaj poraz Inđije ostavio je ekipu Mladosti na prvom mestu, s obzirom da su Novosađani ranije večeras savladali Budućnost iz Dobanovaca sa 1:0. Vidakov je bio strelacv jedinog gola u 59. minutu meča.

Istim rezultatom Žarkovo je savladalo Radnički iz Sremske Mitrovice, Jovanović je presudio gostima u 82. minutu, a Rad je kao gost ostvario minimalni trijumf nad OFK Bačkom golom Milosavljevića u 62. minutu.