subota 19.03.2022.
23:39

Novi kiks sada već bivšeg lidera na tabeli.

Sportske.net

Borba za plasman u Super ligu postaje sve zanimljivija, a ekipa koja je najveći deo sezone provela na vrhju tabele, eklipa Inđije, danas je prvo mesto prepustila novosadskoj Mladosti.

Inđija je već četiri kola bez pobede, a danas je pretrpela drugi uzastopni poraz, i to od Timoka na svom terenu, a gol odluke postigao je Nikolić u 58. minutu.

Posle ovog poraza Inđija je ostala na 51 osvojenom bodu, a jedan više na vrhu tabele sada ima ekipa Mladosti koja je kao gost savladala Rad na Banjici rezultatom 2:0 golovima Savanovića u 45. i Vidakovića u 47. minutu.

Dugo je bez pobede i ekipa Javor Matisa koja je na svom terenu poražena od IMT-a rezultatom 2:1. Obiora Odita je u 31. minutu doveo Javor u vođstvo, a preokret gostima doneo je Stevanović sa dva gola u drugom poluvremenu. Ovaj deo igre obeležila su i isključenja Odite na jednoj i Stamenića na drugoj strani u 63. minutu.