PLS - Uzbudljivo na vrhu, Mačva neprijatno iznenadila, Zvezdina filijala se budi

nedelja 26.09.2021.
23:59

Ovog vikenda igrale su se utakmice devetog kola Prve lige Srbije.

Sportske.net

Najveće iznenađenje priredila je ekipa Radničkog iz Sremske Mitrovice koja je kao gost savladala Mačvu sa 3:0 i tako odvojila Šapčane od vodećeg tandema na tabeli.

A taj vodeći tandem čine Inđija i Mladost GAT. Inđijci su danas osvojili bod u remiju bez golova protiv Bačke, a Mladost je savladala gradskog rivala, ekipu Kabela sa 4:0. Dvostruki strelac bio je Vidakov, a po jednom su se u strelce upisali Sekulić i Marković.

Zvezdina filijala Grafičar je konačno zabeležila pobedu posle tri poraza u nizu. Grafičar je danas bio bolji od Žarkova i zasluženo je slavio rezultatom 3:0. Mituljikić je u 33. minutu postigfao vodeći gol, a u drugom poluvremenu su pogađali Babić i Matić.

U ostalim mečevima, Rad je osvojio bod protiv Timoka u gostima, bilo je 1:1, a Zlatibor i Javor su igrali bez golova, 0:0.