Pobeda "teška kao porođaj", jedna odluka sudije začudila navijače Zvezde! (TVITOVI)

sreda 27.04.2022.
20:38

Odjeci trijumfa nad Čukaričkim...

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Čukarički sa 1:0, u utakmici trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je El Fardu Ben u 40. minutu, a ovim trijumfom "crveno-beli" su ponovo zaseli na čelo srpskog šampionata sa 88 b odova, dva više od prvog pratioca Partizana.

Teško izvojevana pobeda na neugodnom terenu koji je natopio pljusak i nije oduševila navijača Zvezde, a posebno ih je zabrinula povreda Milana Borjana koji je ostao na terenu i pored činjenice da se teško kretao.

Za oko im je zapala i odluka sudije Markovića da meč produži za samo četiri minuta bez obzira na dugu pauzu prilikom pružanja pomoći Borjanu i kasnijim izmenama.

"Igru briši, bodove piši", rekli bi neki, a Zvezdi su ostale još četiri utakmica da i matematički obezbedi titulu.