Pobedio igrače Zvezde, pa ih tešio: "Navijam za vas, imam prijatelja tamo!"

Autor: Ivan Cvetković
petak 14.10.2022.
10:00
Izvor: Sportske.net

Ostavio je odličan utisak sinoć.

EPA-EFE/Tibor Illyes
EPA-EFE/Tibor Illyes

Povezane vesti

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su sinoć u Budimpešti od Ferencvaroša sa 1:2, u utakmici četvrtog kola grupne faze Lige Evropa.

Zvezda je poslednja na tabeli Grupe H sa tri boda, dok je mađarski tim prvi sa devet bodova. Drugo i treće mesto zauzimaju Trabzon i Monako sa po šest bodova.

Vezista iz Bosne i Hercegovine Muhamed Bešić pružio je odličnu partiju u dresu domaćih, a nakon meča nije krio zadovoljstvo zbog pobede.

"Veoma teška utakmica, Zvezda je dobra ekipa, pobedili su nas kod kuće 4:1. Danas je hvala Bogu bilo drugačije, bili smo prava ekipa. Zasluženo su nas dobili pre sedam dana, možda nije realno bilo 4:1, ali je bilo zasluženo. Danas je bilo 50:50, srećni smo što smo dobili. Zvezda je iskusnija od nas, šest godina u Evropi, dva puta Liga šampiona, četiri puta Liga Evrope, to je realnost", rekao je Bešić.

On je potom istakao da će u nastavku takmičenja navijati za Crvenu zvezdu.

"Zato što su mi dragi, imam tamo i prijatelja. Marko Marin je moj veliki prijatelj, navijam isto za vas. Tešio sam ih malo, nadam se da će i njima ići dobro u nastavku takmičenja", rekao je Bešić srpskim novinarima.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke