Pojavio se Dijabate i saopštio loše vesti za Partizan!
Senegalac imao šta da kaže u vezi sa Partizanom.
Povezane vesti
Partizanovo saopštenje, razmatra se nova uprava, ovo je dug crno-belih!
Blagojević ga uvodi sa klupe, a nemački sajt ga poredi sa Džudom Belingemom i najavljuje transfer u Premijer ligu!?
Hofenhajm bacio oko na Vanju Dragojevića i ima neobičan plan
Cibona: ''S tugom se opraštamo od Duška Vujoševića...''
Čitave pripreme Partizan čeka brzonogog Malijca Fusenija Dijabate, ali ga neće dočekati.
Nije bilo ni traga ni glasa od 27-godišnjeg fudbalera, trener crno-belih Igor Duljaj izjavio je da će ga naći, ali se tek danas Dijabate pojavio i razjasnio svoj status u Partizanu u razgovoru za "Futmerkato".
”Prekinuo sam sve odnose sa Partizanom. Osećam ogorčenost, jer smo imali principijelne dogovore kada sam došao kao slobodan igrač. Osim pitanja plata, prvobitni plan je bio da odigram dobru sezonu i da mogu da odem bez poteškoća. Ne poštuju se načelni dogovori, a danas preveliki iznos koji traži Partizan koči klubove koji se bore za moj potpis”, razočaran je Dijabate.
Dijabate trenutno želi samo jedno, a to je da ode iz kluba.
"Moj cilj nije da budem u sukobu sa Partizanom, koji ostaje važan klub za mene, već da pronađem dogovor koji će mi olakšati odlazak. Samo želim da budem spreman kad pređem u novu ekipu”, jasno je poručio fudbaler.
Na kraju razgovora Dijabate je istakao da je zadovoljan svojim partijama u dresu Partizana, te da je u najobljem periodu u karijeri.
"Zadovoljan sam sezonom, statistički gledano najboljom u karijeri. Bio sam konstantan. U najboljoj sam formi u karijeri i igram sa mnogo više zrelosti nego ranije”,zaključio je on.
0 Komentara