POLUVREME - Atomski fudbal na TSC Areni, novo vođstvo Partizana sprečila prečka!

ponedeljak 01.05.2023.
19:51

Na poluvremenu 1:1.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Odličan fudbal videli smo u prvih 45 minuta meča između TSC-a i Partizana u Bačkoj Topoli gde je aktuelni rezultat 1:1.

Prvi su zapretili "crno-beli" što kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 12. minutu kada je Rikardo Gomeš iskoristio loptu Jovića i sa ivice kaznenog prostora savladao Ilića.

Odmah nakon toga, krenuo je veliki pritisak TSC-a, utakmica je dobila veoma visok ritam, a svoju priliku je propustio Jović.

Kazna je stigla u 20. minutu, lopta se posle odličnog slobodnjaka Luke Ilićea odbila do Saše Jovanovića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu Popovića.

Ređale su se šanse TSC-a nakon toga, Ratkov je propustio dva zicera, ozbiljan promašaj imao je na drugoj strani Kolorado, da bi nakon toga Rikardo zatresao prečku.

Napadač sa Zelenortskih ostrva postigao je još jedan gol u finišu prvog poluvremena koji je poništen zbog ofsajda, pa promene rezultata nije bilo.

Sjajan fudbal na TSC Areni, videćemo ko će na kraju meča izaći zadovoljniji...