POLUVREME - Čukarički krenuo, pa stao, Tvente ubacio u drugu brzinu i preokrenuo!

četvrtak 11.08.2022.
19:49

Holanđani ponovo imaju vođstvo.

EPA-EFE/Vincent Jannink

Posle prvih 45 minuta utakmice u Enšedeu, fudbaleri Čukaričkog gube od Tventea rezultatom 2:1 u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Prvi meč u Beogradu okončan je porazom "brđana" 3:1.

Čukarički je odlično otvorio meč i poveo u sedmom minutu posle akcije Roganovića i Luke Adžića, polaznik Zvezdine škole je mirnom završnicom matirao Unenštala.

To kao da je bio znak igračima Tventea da se uozbilje, pa su uspeli da izjednače u 16. minutu kada je Robin Proper iskoristio lošu reakciju Badamosija i pogodio.

Usledili su opasni napadi domaćina, inicijativu je golom krunisao Mišel Flap u 34. minutu posle centaršuta Rotsa sa desne strane.

Izabranicima Dušana Kerkeza potrebno je pravo malo čudo kako bi eliminisali Holanđane, u fudbalu jeste sve moguće, ali Tvente kao da je ubacio u drugu brzinu...