POLUVREME - "Dan mrmota" u Humskoj, Nordsjeland ponovo vodi...

21:46

Još 45 minuta evropskog fudbal za Partizan...

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle debakla od Nordsjelanda u prvom meču u Danskoj, postalo je jasno da Partizan ne može do grupne faze Lige konferencija.

Ipak, formalnost u vidu revanša mora da se ispoštuje, a večeras je posle prvih 45 minuta rezultat 1:0 za goste.

Nisu "crno-beli" popravili utisak posle 5:0 u prvom meču, Nordsjeland i večeras izgleda kao dve klase bolji tim, što je i potvrdio u 30. minutu.

Odličan napad i dodavanje Antmana u pogodak je pretvorio 18-godišnji Ibrahim Osman koji je postigao jedini gol u dosadašnjem toku meča.

U finišu prvog poluvremena, Marković je solidnu priliku propustio posle centaršuta sa leve strane, ali nije to bila velika opasnost po gol Hansena koji je lako ukrotio udarac. Probao je i Natho sa distance, ishod je bio identičan.

Navijača na stadionu JNA nema mnogo, većina je na ulicama gde protestuje protiv uprave kluba, a ostalo je još 45 minuta evropskog fudbala za Partizan ove sezone...