Poluvreme: ''Delije'' uživaju u magiji... (TVITOVI)

19:59

Zvezda grabi ka novoj pobedi, gosti nemoćni na ''Marakani''.

Starsport
Starsport

Crvena zvezda večeras, umesto Kupa, igra prvenstvenu utakmicu sa Mačvom na ''Marakani'', a posle prvog poluvremena rezultat je 2:0 za crveno-bele.

Zvezda je povela u desetom minutu meča, kada je Katai prihvatio loptu na levoj strani terena, potom se varkom oslobodio svog čuvara i sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u donji levi ugao gola golmana Perića - 1:0.

Dva minuta kasnije još bolja prilika za Zvezdu, Ben, Gajić i Veljko Nikolić su napravili pometnju u kaznenom prostoru Mačve, na kraju Nikolić šutira sa desetak metara, ali golman Perić odlično reaguje.

A ako Nikolić nije iskoristio Gajićevu asistenciju, jeste Pavkov u 24. minutu meča. Ponovi reprezentativni bek šalje upotrebljivu loptu sa desne strane, a napadač Zvezde sa dvanaest metara, pored dvojice protivničkih igrača pogađa mrežu za 2:0.