(POLUVREME) Dobra igra Srbije, ali pišu se golovi - Žota muči naše štopere!

subota 27.03.2021.
21:31

Tražili smo i dobili smo golove, ali za sada samo u našoj mreži.

EPA-EFE/Andrej Cukic

Srbija je imala prvi pokušaj u četvrtom minutu, Mitrović nije uspeo najbolje da iskontroliše loptu.

Samo dva minuta kasnije odlična akcija na desnom krilu. Lazović nalazi Kostića čiji je šut ipak blokiran. Na drugoj strani Ronaldo preti, Silva se odlično snalazi posle problema u odbrani Srbije. Pokušaj "sedmice" ide preko gola.

U 11. minutu smo videli i prvi gol u našoj mreži. Akcija po desnoj strani, Ronaldo odlaže Silvi koji precizno pronalazi Žota beži Milenkoviću i iz neposredne blizine postiže gol za vođstvo gostiju.

Dobar napad Srbije u 26. minutu. Odlično se snašao Pavlović koji odlično upošljava desnu stranu, ali posle centaršuta bez prave završnice.

Odličnu igru naših reprezentativaca smo videli u periodu od 28. do 31. minuta. Korner Tadića, pokušao je Pavlović. Kasnije dolazi lopta do Tadića, SMS je odlično "seče", kapiten ubacuje, ali šut Vlahovića neprecizan iz dosta teške pozicije.

Beležimo i šut Lazovića u 35. minutu, danas je odličan na desnom krilu, ali šut slabijom nogom odlazi preko gola. A onda i šok na stadionu.

Žota upisuje svoj drugi gol večeras, ponovo se omaleni napadač Liverpula odlično snašao u borbi sa našim štoperima. Odličan centaršut Sedrika i to je 2:0 za goste u 36. minutu.

Minut posle toga Srbija ponovo napada, ali Vlahović ne uspeva da smanji deficit.

Ronaldo je imao povoljnu poziciju iz slobodnog udarca, šut kapitena Portugala ide preko gola Dmitrovića.

Nadamo se i golu "orlova" u nastavku, fali nam završnica. Portugal sa druge strane efikasno koristi svoje prilike.