POLUVREME - Goleada u Humskoj, konačno Partizan!

četvrtak 18.08.2022.
21:49

Ovo već izgleda mnogo bolje, iako nije reč o renomiranom rivalu...

Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana vode protiv Hamruna u Humskoj rezultatom 3:0 posle prvih 45 minuta meča plejofa za Ligu konferencija.

Izabranici Gordana Petrića zaigrali su ove večeri dosta bolje, istina Maltežani su zapretili prvi preko Džonija, da bi potom usledila ofanziva "crno-belih".

Menigov pokušaj kao da je najavio ono što će se dogoditi u nastavku poluvremena, Rikardo Gomeš bio je koban po Bonela u 15. minutu posle akcije sa Živkovićem i Menigom.

Deset minuta kasnije, Slobodan Urošević najbolje se snašao u kaznenom prostoru nakon kornera i udvostručio prednost domaće ekipe.

Partizan ni nakon toga nije stao sa napadima, u 33. minutu Menig je povukao kontru i dodao ka Andradeu koji je uposlio Dijabatea, fudbaleru iz Malija nije bilo teško da zatrese mrežu Hamruna.

U finišu poluvremena, poništen je pogodak gostiju zbog prekršaja nad Popovićem.

Sudeći po svemu viđenom, Partizan je za 45 minuta pokazao više nego tokom većeg dela sezone, tri gola prednosti su svakako veliki korak napred ka grupnoj fazi Lige konferencija.