Poluvreme: ''Grobari'' dugo nisu bilo ovoliko oduševljeni! (TVITOVI)

četvrtak 11.03.2021.
17:54

Partizan izgleda sve moćnije, a sada ima i dodatni kvalitet.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Završeno je prvo poluvreme utakmice u Humskoj, gde Partizan u četvrtfinalu Kupa vodi protiv Voždovca rezultatom 2:0.

Već ui prvih 15 minuta tim Aleksandra Stanojevića je mogao do ubedljivog vođstva, kada su u stopostotnim prilikama bili Lazar Marković, pa Holender, ali je golman Krunić sjajno reagovao u tim situacijama. Nešto kasnije je i Asano mogao do gola, ali je iskosa sa desne strane šutirao tik pored stative.

Ipak, bolja igra Partizana krunisana je u 24. minutu posle Jojićevog kornera, kada je Aleksandar Šćekić poslao loptu u donji levi ugao Krunićevog gola - 1:0.

Nedugo zatim nova prilika za Asana, a u 32. minutu još jedan korner za Partizan  koji je izveo Miloš Jojić i još jedan gol crno-belih. Ovoga puta mrežu gostiju zatresao je drugi crnogorski reprezentativac, sve efikasniji štoper Igor Vujačić - 2:0.

Osim rezultata, navijače Partizana danas raduje i dinamična, energična igra crno-belih i potpuna dominacija na terenu. Što je takođe važno, Partizan je u poslednje vreme sve efikasniji posle kornera, što im je dugo bila slabost u igri.