POLUVREME - Hladan tuš za Siti, Zvezda vodi u Mančesteru, mađioničar Glazer!

utorak 19.09.2023.
21:51

Crvena zvezda odigrala fantastično poluvreme protiv prvaka Evrope.

EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Mančester sitija rezultatom 1:0 posle prvog poluvremena prvog kola grupne faze Lige šampiona.

Izabranici Baraka Bahara su izdržali su čitavo poluvreme bez primljenog gola, a tome najviše mogu da zahvale do sada sjajnoj partiji čuvara mreže Omriju Glazer.

Reprezentativac Izraela skidao je i moguće i nemoguće, upisao čak sedam odbrana, a jednom ga je i sreća pogledala kada je Haland iz neposredne blizine pogodio prečku.

Počelo je udarcem Fodena, zatim i Rodrija kada je Glazer uspešno odbranio pokušaj Španca, neuspešan je bio i Alvarez.

Usledila je prečka Halanda, nakon toga zapretila je i Zvezda opasnim napadom koji je ipak završen bez šuta, pa je Siti nastavio sa velikom terenskom inicijativom.

Nove udarce Alvareza i Fodena ponovo je ukrotio Glazer, za sada bez sumnje igrač utakmice u redovima Crvene zvezde.

Morao je Pep Gvardola i da menja pred kraj prvog poluvremena, pa je Bernarda Silvu zamenio Doku.

Usledio je potom hladan tuš u drugom minutu nadoknade vremena, odlična kontra Osmana Bukarija koji je rutinski matirao Edersona, pogodak pogledajte OVDE.

To je potvrdila i VAR soba, pa šampion Srbije vodi protiv prvaka Evrope posle prvih 45 minuta!