POLUVREME - Lučanci u špaliru dočekali šampiona, pa ga ostavili bez udarca u okvir gola!

Autor: Lazar Nikolić
sreda 08.05.2024.
19:17

Bledo izdanje Crvene zvezde u prvih 45 minuta.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Crvene zvezde posle prvog poluvremena utakmice četvrtog kola plej-ofa Super lige Srbije igraju bez golova, 0:0.

Domaćin je pre početka utakmice u špaliru dočekao novog prvaka države, a zatim u potpunosti neutralisao napade ekipe Vladana Milojevića koja nije uputila udarac u okvir gola rivala posle prvog dela meča.

Prvu udarac na meču uputio je domaćin, udarac je oprobao Veličković u četvrtom minutu i šutirao preko Zvezdinog gola.

Nije Zvezda uspevala da bude konkretna pred golom Mladosti u prvih petnaestak minuta. Jesu igrači trenera Vladana Milojevića imali veći posed lopte i uspevali da dođu do šesnaesterca rivala, međutim ozbiljniji pokušaji su izostali.

Dobru šansu da povede Mladost je imala u 26. minutu kada je Udovičić snažno šutirao unutar šesnaesterca, a Glazer odbranio njegov udarac.

Nisu gosti bili u prepoznatljivom ritmu. Presporo su delovale akcije crveno-belih koje su sa lakoćom uspevali da neutrališu iskusni Lučanci.