POLUVREME - Menig doneo, Jovanović sačuvao prednost Partizanu

20:26

Uz još jedan poništen gol.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2023

Pred malim brojem gledalaca na stadionu u Humskoj, Partizan je večeras dočekao ekipu ivanjičkog Javor Matisa u meču petog kola Superlige.

Posle prvog poluvremena crno-beli vode sa 1:0, a jedini gol delo je Kvinsija Meniga koji je u 22. minutu posle akcije sa Belićem šutirao iskosa sa leve strane i pogodio suprotni ugao protivničkog gola.

Malo je nedostajalo da crno-beli dupliraju prednost, Saldanja je u finišu prvog poluvremena postigao gol, ali je on posle provere u VAR sobi poništen zbog malog ofsajda.

Odmah zatim su gosti iz Ivanjice imali sjajnu priliku za izjednačenje preko Gojkovića, ali je golman Partizana Aleksandar Jovanović još jednom potvrdio da je najbolji igrač crno-belih od početka sezone.

Prethodno su golu crno-belih opasno pretili i Nemanja Miletić, kao i Kempbel.

U poslednjim trenucima vremena nova velika prilika za Partizan, posle centaršuta sa leve strane Ilić i Saldanja su u skoku zasmetali jedan drugom i prilika je propala.