Poluvreme - Mitar ne staje, Srbija vodi, ali i Litvanci ''rade za nas''!

utorak 10.09.2019.
21:35

Za sada dobre vesti iz Luksemburga.

Beta/AP Photo/Marko Drobnjakovic

Posle prvog poluvremena u Luksemburgu, reprezentacija Srbije vodi protiv domaćina rezultatom 1:0.

Mogao je razvoj događaja i drugačiji da bude tokom prvog poluvremena, pošto su i reprezentativci Luksemburga imali par odličnih prilika, posebno onu u 27. minutu, kada je naš golman Dmitrović odlično reagovao posle pokušaja Rodrigeša koji je loptu poslao pod prečku.

Istovremeno, Litvanija na svom terenu posle prvog poluvremena ima 1:1 protiv Portugala, što bi nam odgovaralo i kao konačan rezultat tog meča, kako bi vratili nadu u plasman na EP.

Luksemburg: Moris - Žerson, Šano, Karlson - Rodrigez, O. Til, Bareiro Martins, Žans - V. Til - Devil, Sinani.

Srbija: Dmitrović - Rukavina, Spajić, Maksimović, Kolarov - Lukić, Milivojević - Katai, Milinković-Savić, Ljajić - Mitrović.