POLUVREME - Neefikasna Zvezda, Sanogo se povredio

četvrtak 30.06.2022.
19:22

I dalje postoji problem u realizaciji.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde večeras na pripremama u Sloveniji igraju treću kontrolnu utakmici, rival im je ekipa Kopra, a posle prvog poluvremena golova nema, rezultat je 0:0, i pored Zvezdine inicijative.

Prvi problem za Zvezdu bila je povreda Sanoga koga je zamenio Slavoljub Srnić i upravo je on bio jedan od najopasnijih po gol ekipe Kopra.

Posle dvadesetak minuta bez većih uzbuđenja, Srnić je u 23. minutu odlično šutirao sa oko 25 metara, iskoristio je slobodan prostor i gađao desni ugao gola protivničkog tima, ali je čuvar mreže Kopra odlično reagovao.

Tri minuta kasnije Ivanić i Katai su napravili pometnju u odbrani Kopra, ali su uspeli samo da iznude korner.

Ali, najbolju priliku za Zvezdu od početka meča propustio je Mirko Ivanić u 29. minutu meča. Ponovo je Srnić uputio udarac sa dvadesetak metara, ali je loptu ''uštopovao'' Ivanić koji se našao oči u oči sa golmanom Golubovićem i nije uspeo da ga savlada.