20:20

Imali smo šta da vidimo u prvom poluvremenu.

Nikola Gligic/Starsport.rs

Posle prvih 45 minuta utakmice u Humskoj, ekipe Partizana i TSC-a igraju 1:1.

Ništa nismo videli u prvih 28 minuta utakmice, bez ijedne ozbiljne šanse, niko nije pretio, a onda do kraja poluvremena odličan fudbal.

Igrao se 29. minut kada je Stanić prošao po desnoj strani, poslao loptu za Ćirkovića koji je savladao Jovanovića za 0:1.

U 35. minutu 1:1.

Bio je faul na oko 18 metara od gola, Bibars Natho se koncentrisao, namestio i pogodio na sjajan način. Prebacio je zid, Ilić je bio totalno nemoćan.

Neverovatno kako je TSC ostao bez gola u 36. minutu utakmice. Ćirković je prošao po levoj strani, ubacio loptu u sredinu gde je bio Pantović, ali je ofanzivni fudbaler gostiju malo zakasnio na loptu.

Do kraja prvog dela ozbiljan tempo, i jedni i drugi žele gol i nadamo se lepom fudbalu u nastavku utakmice.