POLUVREME - Neodlučni Stevanović, Partizan naivno primio gol

četvrtak 04.08.2022.
18:45

U finišu poluvremena u Larnaki Partizan pokvario utisak.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Veliki deo prvog poluvremena Partizan je odlično odigrao, vodio 1:0, nije dozvoljavao AEK-u nijednu pravu priliku u prvih pola sata, ali sve je to ''prosuo'' posle jednog kornera u 35. minutu.

Korner je izveden sa desne strane, lopta je išla na drugu stativu, gde je Tomović bio viši u skoku od Filipovića, lopta je vraćena na ivicu peterca odakle Garsija šalje loptu u mrežu neodlučnog Stevanovića koji je najpre krenuo na tu loptu, onda se vratio na liniju, ali kasno da bi zaustavio ovaj udarac - 1:1.

Finiš prvog dela proticao je zatim u inicijativi AEK-a, Partizanova odbrana je na sve većim iskušenjima.

Ipak, u 43. minutu je Vujačić je mogao posle slobodnog udarca Natha da ponovo donese prednost Partizanu. Štoper Partizana je uspeo da zahvati loptu, ali nije bio precizan,

Pripretili su i domaći do kraja prvog poluvremena, iznudili su još jedan korner, ali se Partizan odbranio, pa se rezultatom 1:1 otišlo na odmor.