POLUVREME - Ohi se vratio golom, Maričić uzdrmao Zvezdu, može li Javor do iznenađenja?

Autor: Ivan Cvetković
subota 27.08.2022.
21:26

Ivanjičani odgovorili golom.

2022 Srdjan Stevanovic

Na meču Crvene zvezde i Javora u Beogradu rezultat je 1:1 posle prvih 45 minuta.

Novi trener "crveno-belih" Miloš Milojević pružio je priliku nekim igračima koji do sada nisu imali veliku minutažu, a jedan od njih mu je vratio ukazano poverenje golom.

Prvi je zapretio Javor kada je Gigić unutar kaznenog prostora gađao preko gola, da bi u 16. minutu Ohi posle dodavanja Mitrovića doveo Zvezdu u vođstvo.

Usledio je potom šok na Marakani, "sevnula" je kontra po desnoj strani i centaršut na koji je Milan Marčić najbolje reagovao i glavom doneo izjednačenje Ivanjičana.

Nastavila je Zvezda sa napadima, pretio je i Kangva, na drugoj strani dobru je priliku imao Maričić, a domaćina je zadesio peh kada je Azarov doživeo povredu, videćemo kakve je težine.