subota 23.07.2022.
21:49

Crno-beli bolji rival, ali za sada bez rezultata.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan je u dosta izmenjenom sastavu u odnosu na utakmicu u Nišu počeo ovaj meč, ali nije dosta vredelo,, posle prvog poluvremena je 0:0.

TSC je odolevao, a Partizan je teško stizao do šansi.

Prva ozbiljnija viđena je u 14. minutu, Belić je došao do lopte, okušao svoj udarac iz kaznenog prostora, ali je golman Ilić odbranio njegov šut.

Par minuta nakon toga pokušao je i Rikardo kada je lopta prošla pored stative, a na drugoj strani prva velika šansa za goste koji su nakon kornera umalo poveli, Čalušić je šutirao, ali je lopta otišla malo pored gola.

Nakon toga, miran tok duela, praktično bez šansi sve do 40. minuta.

Najbolja šansa viđena jetada kada je Urošević uhvatio volej i to desnom nogom, ali je lopta završila u korneru nakon što je Ilić intervenisao. Lopta je nakon njegove intervencije udarila i u stativu...