Poluvreme - Partizan ima mirnu prednost, ali i novu povredu!

nedelja 22.08.2021.
21:48

Nove poteškoće za Stanojevića...

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana vode na poluvremenu utakmice sa Kolubarom u Lazarevcu sa 2:0.

Ritam nije previše intenzivan, utisak je da sve ide onako kako odgovara Partizanu koji je izašao, očekivano, u kombinovanom sastavu. Kolubara se trudi da kreira, pokušavali su nekoliko puta po desnom boku uz pomoć Bogdana Mladenovića, ali Nemanja Stevanović nije imao ozbiljnijeg posla osim da lako uhvati po koju loptu.

Crno-beli "doziraju" i igraju onoliko koliko im je neophodno, a sreća ih je pogledala u 11. minutu da mogu mirno da kontrolišu rezultat. Grešku golmana Stanivukovića iskoristio je Aleksandar Lutovac i postigao svoj prvi gol u Superligi posle gotovo tri godine.

Nešto kasnije, upravo se Lutovac povredio i morao je da napusti igru. Njegovom gestikulacijom, odaje se utisak da je zglob u pitanju, ali to će biti poznato posle utakmice.

Do kraja prvog dela igre, slalom Nikole Terzića pokazao je da Partizan i na njega može da se osloni kada je to neophodno i tako je na semaforu u Lazarevcu bilo 2:0 u 42. minutu.