POLUVREME - Partizan kažnjen u finišu, Mladost vodi!

nedelja 17.03.2024.
14:19

Težak posao čeka crno-bele.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana gube od lučanske Mladosti na gostovanju rezultatom 1:0 posle prvih 45 minuta.

Nismo videli mnogo toga zanimljivog na stadionu u Lučanima do pred samu završnicu prvog poluvremena.

Partizan je, očekivano, imao posed, tražio prostor za realizaciju, ali odbrana Mladosti je zaista bila disciplinovana i čvrsta pokazavši da nije bilo slučajno što su do prošlog kola na samo četiri utakmice primili tek jedan gol.

Kružili su gosti, nekoliko puta pokušavali, baš kao i Mladost čiji je najopasniji igrač bio Marko Veličković, ali ništa konkretno nismo videli do 38. minuta.

Tada je Aranđel Stojković sjajnim pasom proigrao Zahida koji je glavom spustio loptu Baždaru, ali mladi napadač Partizana je loše završio akciju. Bio je to najbolje iskreirani napad za goste u prvih 45 minuta.

Slobodno se može reći da je Partizan kažnjen za taj promašaj u 44. minutu. U jeku napada crno-belih, Varjačić je dobio korisnu loptu na desnom krilu, lepo centrirao na peterac, a tamo Bojić između Kovačevića i Stojkovića glavom trese mrežu Jovanovića.