POLUVREME - Partizan krenuo jako, pa usporio, Šehović pogodio za vođstvo

20:52

Crno-beli krenuli jako, pa stali...

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana ugostili su večeras Novi Pazar i na poluvremenu vode - 1:0.

Partizan je krenuo u ofanzivu od starta meča, u drugom minutu šutirao je Rikardo, ali je izblokiran.

Minut kasnije, posle dva vezana kornera, nakon drugog i centaršuta Pantića, Šehovoć je glavom pogodio za 1:0.

Iako je delovalo da će Partizan nastaviti u istom ritmu, tempo je posle gola malo opao. Doduše, imao je Partizan ozbiljne nalete, nedostajala je bolja završnica.

U 20. minutu Rikardo je otišao previše u stranu posle Nathovog pasa, baš kao i Menig u 28. kada je obišao golmana, ali je otišao ukoso i bezuspešno pokušao da pronađe Rikarda.

Natho je nastavio da proigrava svoje saigrače, u 32. minutu je pronašao Dijabatea, koji je oklevao pa je na kraju izblokiran.

U 40. minutu Menig je uputio strašan udarac, ali je sa 25 metara pogodio prečku, što je bila i poslednja šansa u prvom delu igre.