POLUVREME - Partizan na pravom putu, Saldanja načeo Sabah!

četvrtak 17.08.2023.
21:48

Još samo jedan gol i kreću "crno-beli" od nule...

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča između Partizana i Sabaha, rezultat u Beogradu je 1:0.

Od samog početka meča fudbaleri obe ekipe krenule su otvoreno i ofanzivno, a prvo uzbuđenje videli smo blizu gola Partizana, ali nije bilo kritično po domaću ekipu.

Ubrzo zatim Kanute je posle centaršuta glavom pogodio gornji deo prečke, da bi nešto kasnije šutirao Severina.

Raspoloženi Saldanja pravio je probleme svojim čuvarima, pa je Brazilac i postigao vodeći gol za Partizan.

Igrao se 30. minut kada je novi napadač "crno-belih" iz drugog pokušaja pogodio gol Imanova posle dodavanja Meniga.

Nakon, Sabah je preuzeo terensku inicijativu, imao nekoliko opasnih situacija i pored pokušaja Ilića sa distance, pa će Partizan ponovo morati da "proradi" u drugom poluvremenu kako bi u popunosti anulirao prednost Azera...