POLUVREME - Partizan se sprema i za sudijske greške, poništen mu regularan gol?!

ponedeljak 23.01.2023.
16:15

Crno-beli zaslužili vođstvo.

Pedja Milosavljevic/Starsport

Posle jutrošnjeg remija sa TSC-om (1:1), Partizan ovog popodneva igra drugu današnju utakmicu na pripremama u Antaliji.

Sada mu je rival Austrija iz Beča, a posle prvog poluvremena nema golova, rezultat je 0:0.

Austrijski tim je bio opasniji u prvih sedam-osam minuta i pred kraj poluvremena, a ostatak prvog poluvremena bio je u znaku Partizana.

Crno-beli su preko Lutovca uspoeli i da postignu lep gol, ali taj pogodak nije priznat jer je pomoćni sudija, čini se neopravdano, signalizirao ofsajd-poziciju. Sve se dogodilo posle centaršuta Natha iz slobodnog udarca, Lutovac je umakao protivničkoj odbrani, izbio sam ispred golmana, lobovao ga i poslao loptu u mrežu, ali kako rekosmo, taj gol nije priznat.

Bile su kasnije još dve sporne situacije, opet u režiji istog pomoćnog sudije, koji je signalizirao ofsajde i kada prvo Rikardo, pa Jović bili u izglednim prilikama.

Rikardo je pre toga imao i još jednu odličnu priliku  kada je iz izgledne situacije sa nekih 12 metara šutirao pored gola.