Poluvreme - Partizan sjajan!

petak 26.02.2021.
13:49

Nekoliko prilika za Partizan, ali i tri gola u mreži Inđije nakon prvih 45 minuta igre.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Ekipa Partizana posle prvih 45 minuta vodi u Inđiji sa 3:0.

Crno-beli su u ranoj fazi meča stigli do prednosti, Lazar Marković je video Ivana Obradovića koji se ubacivao u kazneni prostor, dodao mu loptu, a Aleksić pravi faul za kazneni udarac.

Siguran izvođač bio je Bibras Natho,igrao se 7. minut.

Partizan je imao inicijativu i nakon ovog gola, već u 14. minutu velika šansa za Markovića koji reaguje veoma loše ispred Jovičića, a šutirao je i Štulić kada mu je odbranio Jovičić.

Na drugoj strani, bez velikih pretnji, Partizan nije imao problem da sačuva prednost, zapravo, samo je bilo pitanje da li će postići još jedan gol do kraja prvih 45 minuta.

Desio se u 41. minutu, Asano dodaje Markoviću, ovaj dokazuje da je u velikom usponu forme za velikih 0:2.

Nije to bilo sve, Jovičić pravi neverovatnu grešku, lopta je stigla do Jojića koji pogađa bez velikih problema za ogromnih 0:3, ponovo asistencija za Asana.

INĐIJA: Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević, Škorić - Riznić, Nešković, Bastajić - Dimitrov. Trener: Dejan Čelar.

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – L. Marković, Natho, Asano – Štulić. Trener: Aleksandar Stanojević.