POLUVREME - Partizan u problemu, golčina bivšeg đaka "crno-belih" u Humskoj!

nedelja 13.08.2023.
20:26

Gosti iz Niša vode u Humskoj.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča u Humskoj, fudbaleri Partizana gube od ekipe Radničkog iz Niša rezultatom 1:0 u trećem kolu Super lige Srbije.

Nišlije nisu došle u Humsku samo da se brane, to se videlo i na terenu pošto su prvi i zapretili udarcem.

To kao da je najavilo fantastičan pogodak Save Petrova, nekadašnji đak Partizanove škole probio je po sredini terena, namestio loptu na levu nogu i sa nekih 20-ak metara postigao sjajan gol.

Na krilima tog pogotka, Radnički je pokušao da udvostruči prednost preko Belakovića koji je pogodio spoljni deo mreže, da bi nakon toga usledio dosta bolji segment Partizana.

Pokušao je prvo Menig, potom i Severina, da bi Saldanja umalo savladao Rosića kada je lopta koju je šutnuo pogodila prečku, međutim promene rezultata do odlaska na odmor nije bilo.

Odličnu priliku propustio je i Marković koji je glavom posle kornera gađao neposredno pored gola Rosića.

Kasno je "parni valjak" upalio motore tek nakon primljenog gola, ali ukoliko nastavi sa velikom ofanzivom kao u finišu prvog poluvremena, izabranike Nikole Trajkovića čeka težak zadatak da zadrže prednost.