Poluvreme: Partizan već završio posao, navijači uživaju!

ponedeljak 15.03.2021.
19:01

Ubedljiva prednost crno-belih već posle 45 minuta.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Posle prvog poluvremena u Humskoj, Partizan - Zlatibor 3:0, u posldnjoj utakmici 27. kola Superlige.

Posle mirnog početka, Jojić je u 12. minutu opasno pripretio, udarcem sa dvadesetak metara, iskosa sa desne strane, ali pogodio je samo spoljni deo mreže.

To je bila najava onoga što je usledilo devet minuta kasnije. Jojić je izveo slobodan udarac iskosa sa leve strane, centrirao na drugu stativu za Svetozara Markovića, ovaj je vratio loptu do Nemanje Jovića, koji je iz peterca sprovodi u mrežu - 1:0.

Na drugi gol se čekalo do 34. minuta, kada je natho sa leve strane tražio Holendera, a našao Asana, koji je prihvatio loptu i poslao u mrežu - 2:0.

Pred sam odlazak na odmor, Nemanja Jović je sa leve strane pogodio loptom u ruku jednog protivničkog igrača i za sudiju nije bilo dileme - penal za Partizan koji je i ovoga puta sigurno izveo Bibars Natho - 3:0.