POLUVREME - Partizan vodi u Sremskoj Mitrovici, Andrade pogodio na vreme

sreda 28.09.2022.
15:47

Mogli su gosti i do ubedljivijeg vođstva.

Partizan.net

Posle prvih 45 minuta igre, fudbaleri Partizana vode protiv Radničkog u Sremskoj Mitrovici rezultatom 1:0 u okviru šesnaestine finala Kupa Srbije.

Član Prve lige Srbije predstavio se hrabrom igrom na početku meča, nakon pokušaja Rikarda i Andradea, na drugoj strani zapretio je Milenković.

Ipak, "crno-beli" su stigli do vođstva u 18. minutu kada je Dijabate napravio višak po levoj strani i uposlio Patrika Andradea koji je sa ivice kaznenog prostora savladao golmana Radničkog.

Mogao je Andrade do još jednog gola posle nove asistencije Dijabatea, ali je njegov pokušaj uspeo da ukroti Dragićević, nakon toga i Rikardo Gomeš pogodio stativu.

"Crno-beli" kontrolišu ritam meča i na dobrom su putu da ostvare pobedu u gostima.