sreda 20.04.2022.
18:50

Crno-beli iz Humske vode posle prvog poluvremena.

Starsport - Pedja Milosavljevic

Posle prvih 45 minuta utakmice na stadionu u Humskoj ekipa Partizana vodi protiv Čukaričkog rezultatom 1:0.

Počelo je udarcem Rikarda glavom što je Mićović odbranio, da bi u 14. minutu Zdjelar oprobao svoj udarac sa 20 i kusur metara, lopta je prošla pored stative.

I onda 18. minut utakmice, lopta je nakon udarca Natha pogodila Drezgića u ruku, sudija nije imao dilemu i pokazao je na belu tačku, a Natho nije imao problema - 1:0.

Partizan je bio taj koji je diktirao tempo do kraja poluvremena, ali nije bilo više stopostotnih šansi, osim jednog udarca Natha nakon što mu je Miljković ostavio loptu, Izraelac je gađao, ali je lopta otišla malo pored gola.

Čekamo drugih 45 minuta, čini se da je Partizan daleko bliži tri boda.

Ono što je svakako bitno napomenuti jeste da je poseta slaba, čini se da na stadionu Partizana nema više od 3000 ljudi.

AdmiralBet je pripremio specijalnu ponudu za vas povodom ovog duela. Avramović, Ledej i Panter zajedno ubaciju 50 poena? Moguće je, a kvota je čak 15!