POLUVREME - Pešić promašio "sa kreča", Ivanićeva "lepotica" dovela Zvezdu u prednost!

nedelja 02.10.2022.
17:49

Zanimljiv susret u Novom Sadu, ni Mladost se ne predaje...

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Mladosti GAT rezultatom 1:0 posle prvih 45 minuta meča 13. kola Super lige Srbije.

"Crveno-beli" su već u šestom minutu mogli do vođstva, ali je penal Pešića uspeo da pročita i odbrani Milojević.

Ipak, spasa za domaće nije bilo u 12. minutu kada je Mirko Ivanić sjajnim golom sa nešto više od 20 metara uspeo da matira golmana.

Probao je nakon toga i Bukari, na drugoj strani uzvratio Radoman, ali je veliku priliku propustio Pešić koji je glavom sa nekoliko metara promašio gol.

Peh za Zvezdu usledio je u 31. minutu kada je Milunović morao da izađe zbog povrede, zamenio ga je Pankov, a promene rezultata do kraja poluvremena jer je Milojević morao da reaguje posle šuta Mitrovića u nadoknadi vremena.