Poluvreme - Pljusak u Kruševcu, Zvezda na pragu nova tri boda, a šta smeta Zvezdašima? (TVITOVI)

subota 03.04.2021.
17:47

Ekipa Crvene zvezde vodi protiv Napretka u gostima.

Starsportphoto ©

Mnogi će reći da je mnogo toga rešeno u Kruševcu pošto ekipa Crvene zvezde vodi sa 0:2 nakon prvih 45 minuta.

Rezultat je itekako aktivan, ali Napredak mora dosta toga da promeni u svojoj igri kako bi došao makar do boda, a da pritom Crvena zvezda zaigra dosta slabije.

Praktično Milan Borjan nije imao posla, dok je na drugoj strani bilo nešto malo više uzbudljivije.

Čekali smo na gol do 21. minuta, Crvena zvezda do tada nije stvorila niti jednu ozbiljnu šansu, a onda je nakon dodavanja Gajića, Spremo igrao rukom, a sudija Šegrt je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač je bio Aleksandar Katai za 0:1.

Samo četiri minuta kasnije ekipa Dejana Stankovića je stigla do dva gola prednosti, Ivanić je šutirao sa nekih 25 metara, golman Živković je odbio loptu do Falćinelija koji uspeva da pogodi za velikih 0:2.

Do kraja beležimo i šansu za Mirka Ivanića nakon centaršuta Kataija iz slobodnog udarca.

Inače, uslovi za igru su veoma teški, drugi deo poluvremena je obeležio i pljusak koji je stvorio probleme igračima da organizuju dobre napade.