POLUVREME - Preokret Zvezde, Kanga utišao celu Haifu!

sreda 17.08.2022.
21:46

Odlična reakcija ekipe.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2022

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Makabija u Haifi rezultatom 2:1 u okviru plejofa kvalifikacija za Ligu šampiona.

Od samog početka videli smo veoma uzbudljiv susret, domaćin je bolje otvorio susret i poveo u 18. minutu kada je prodor i dodavanje Haziza u gol pretvorio Franci Pijero.

A onda - totalni preokret.

Zvezda je zaigrala dosta bolje, pa je devet minuta kasnije stigla i do izjednačenja kada je udarac Kataija u gol preusmerio Aleksandar Pešić.

Srpski šampion imao je dve velike prilike nakon toga, do gola je na drugoj strani mogao i David, da bi u 40. minutu Gelor Kanga veoma preciznim udarcem posle dodavanja raspoloženog Bukarija matirao Koena i praktično utišao čitav stadion u Haifi.

Posle lošeg početka, veoma dobra igra Zvezde u nastavku poluvremena, ono što bi moglo biti bolje jeste defanzivna igra jer će Makabi sasvim sigurno krenuti u još veću ofanzivu u drugom poluvremenu.

Sa druge strane, idealna prilika i "brisan prostor" za Zvezdine krilne napadače...