POLUVREME - Rajković čuva Srbiju od potopa u Levenu, stativa Đuričića!

21:30

"Orlovi" gube 1:0, moglo je i gore...

FSS
FSS

Posle prvih 45 minuta meča u Levenu, reprezentacija Srbije gubi od tima Belgije rezultatom 1:0.

"Orlovi" plaćaju ceh katastrofalnog ulaska u sam susret jer su primili gol posle jedva 60 sekundi igre.

Janik Karasko iskoristio je veliku grešku Pavlovića, nakon toga i intervenciju Rajkovića i doveo svoj tim u vođstvo.

Nedugo zatim pripretio je Openda čiji je udarac Rajković uspeo da odbrani, a isti ishod dogodio se i kada je član Lajpciga imao stopostotnu šansu sredinom poluvremena.

Srbija se nakon toga konsolidovala, pa je Đuričić sa ivice kaznenog prostor pogodio stativu, nakon čega je usledio mirniji period meča.

Još jednom je zaretio Openda kada je Rajković odbranio njegov udarac na prvu stativu,

Moraće Srbija dosta konkretnije u drugom poluvremenu ako želi da izbegne poraz u Belgiji, dok ni izdanje u odbrani ne obećava...