Poluvreme: Razigrali se Partizanovi klinci!

nedelja 25.04.2021.
20:18

Mladi, ''bonus igrači'' u centru pažnje tokom prvog dela igre.

Miroslav Todorović/Partizan.rs

Posle prvog poluvremena u Humskoj, Partizan protiv Spartaka vodi sa 1:0, u meču 33. kola Linglong Superlige.

Partizan je do vođstva mogao u jedanestom minutu meča, kada su stvorili dve velike prilike. Oba puta akcije su tekle po desnoj strani, najpre je Živković odlično centrirao na drugu stativu za mladog Nemanju Jovića koji loše zahvata loptu, a već u sledećem napadu Asano centrira za Lazara Pavlovića, koji takođe nije bio precizan.

Jović je nešto kasnije imao još jednu dobru priliku, opet je sve dobro uradio, odlično se kretao, ali završnica nije bila kakva se očekivala.

Ipak, Partizanova inicijativa je rezultirala golom u 37. minutu meča.

Duga lopta bila je upućena ka Ivanu Obradoviću na levu stranu, on je ušao u kazneni prostor, uspeo da šutira, golman Dujmović je odbio taj udarac, ali lopta onda dolazi do Lazara Pavlovića, koji sa desetek matara nalazi put do mreže - 1:0.

Superligaške golove možete da vidite OVDE.