POLUVREME - Revija promašaja u Humskoj, Zvezdina deca odolevaju Partizanu!

četvrtak 07.12.2023.
16:46

Videli smo prilike na obe strane, nedostajali samo pogoci...

Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Posle prvih 45 minuta osmine finala Kupa Srbije između Partizana i Grafičara u Humskoj, rezultat je 0:0.

Od samog početka meča, obe ekipe pokazale su napadačko opredeljenje, pa je prvi deo meča obeležilo nekoliko veoma izglednih prilika.

Odmah na početku pokušao je Filipović, da bi u nastavku raspoloženi Baždar šutirao i naterao Gutešu da interveniše.

Pretili su i Partizan i Grafičar naizmenično - Ajdarev udarac glavom završio je preko gola, potom je ponovo šutirao Baždar, a nakon toga Stojanović je šutirao pravo u Jovanovića.

Zapretio je potom i Babakar kada je unutar peterca glavom gađao gol Jovanovića koji je morao da reaguje, uzvratio je Baždar koji je propustio najbolju priliku kada je posle dodavanja Natha slabo šutirao.

Mogao je do gola i Grafičar i to kada je Babakar u situaciji jedan na jedan šutirao u Jovanovića, međutim promene rezultata nije bilo.