Poluvreme - Rikardo mogao da se proslavi, Napredak tanak...

nedelja 01.05.2022.
19:51

Posle prvih 45 minuta vode crno-beli.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan sigurno korača u Kruševcu, vode sa 1:0 i sve je izvesnije da će se neizvesnost u borbi za titulu nastaviti.

Prvih 20 minuta bez prave šanse, a onda u 23. minutu slaba reakcija Rikarda nakon centaršuta Natha, morao je momak za Zelenortskih ostrva da reaguje daleko bolje.

U 26. minutu sjajna lopta Jevtovića za Jovića, mladi fudbaler nije hteo da šutira, već je poslao loptu ka Rikardu koji nije uspeo da se snađe, bila je preteška lopta za njega, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Mirisalo je na gol.

Upravo smo ga videli u 30. minutu meča, Natho je centrirao, lopta se odbila Rikardu koji ovoga puta ne greši.

Mogao je Rikardo da se proslavi u prvom delu igre da je samo malo bio bolji u završnici, imao je još jednu šansu u 39. minutu kada je ponovo golman domaćih Vasiljević izašao kao pobednik. Do kraja Jovićev šut je bio vredan pažnje nakon dodavanja Rikarda, Napredak je u tim trenucima izgledao baš slabo.

Partizan može biti zadovoljan i igrom i rezultatom, čekamo drugo poluvreme...