POLUVREME - Rikardo pogodio, svima je laknulo, Partizanov posao još nije gotov!

21:47

Dobar početak srpskog tima.

FK Partizan
FK Partizan

Posle prvih 45 minuta meča u Humskoj, Partizan vodi protiv AEK-a iz Larnake rezultatom 1:0.

"Crno-beli" su nakon poraza na Kipru rezultatom 2:1 sada anulirali zaostatak i to zahvaljujući detalju iz 23. minuta.

Partizan je poveo nakon odlične kontre koju je po desnoj strani povukao Dijabate, uposlio Gomeša u prostor, a napadač sa Zelenortskih ostrva nije imao problema da matira Pirića.

Nastavili su domaćini sa stvaranjem opasnih akcija u napadu, međutim bez konkretnog učinka, dok je AEK pretio preko Faraja čiji je udarac završio u korner.

Prilično izjednačena igra kada je u pitanju posed lopte, istina čini se da je Partizan konkretniji kada je ima u svojim nogama, ali povremene greške u opasnoj zoni ne bi trebalo da se ponavljaju.