Poluvreme - Slabo u Novom Sadu, očekujemo više od Voše!

četvrtak 29.07.2021.
20:47

Nadamo se boljem poluvremenu Vojvodine.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Slabo poluvreme u Novom Sadu, Vojvodina i Panevežis igraju bez golova. Podsetimo, nakon prvog meča rezultat je 1:0 za Vojvodinu.

Nemanja Čović je imao prvi pokušaj ka golu protivnika u 14. minutu utakmice, tada je šutirao sa oko 20 metara, ali je golman Panevežisa bio dobro postavljen. Par minuta kasnije nova polušansa za Vošu, ali Čović nije stigao na vreme za skok nakon centaršuta Maksimovića.

Pretio je i protivnik.

Igrao se 22. minut kada je Eliosiusu imao fantastičnu šansu da glavom smesti loptu u mrežu, ali je dokazao da nema kvalitet za neki bolji tim od Panevežisa i Vojvodinina mreža je ostala netaknuta. Svemu je prethodila velika greška odbrane našeg tima.

Veoma tvrdo je izgledao Vošin rival danas, ali ni fudbaleri Vojvodine nisu uspevali da iskoriste kvalitet koji je bio na njihovoj strani, gledali smo previše grešaka u polju i gosti su sve vreme bili u igri.

Vojvodina je imala šansu u 42. minutu kada je prvo Čović izblokiran, a potom i Busnić koji je prebacio loptu preko gola.

Dakle, srpski tim i dalje strepi, nadamo se da neće biti ovoliko problema u nastavku.