POLUVREME - Šokantan rezultat u Humskoj!

nedelja 17.09.2023.
20:31

Neverovatno, Partizanu se ne da!

Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Ekipa Radnika iz Surdulice vodi u Humskoj protiv Partizana rezultatom 0:2 posle prvih 45 minuta igre.

Počelo je šansom Saldanje, i dok su se očekivale šanse za Partizan, usledila je jedna na drugoj strani.

Duronjić je dobro probio, usledio je pas za Gašića koji se namestio i pogodio fenomenalno gornji levi ugao za 0:1! Igrao se peti minut.

U 20. minutu šansa za crno-bele, Stojković je previše oklevao, a mogao je sam da reši akciju, da bi tri minuta kasnije Natho pogodio stativu.

I onda 27. minut kada je Radnik stigao do 0:2, bila je to fantastična kontra, posle dva poteza su izašli tri na jedan, Jovanović je čak odbranio i zicer, a onda je Duronjić rutinski poslao loptu u mrežu.

Partizan je uspeo da postigne gol preko Saldanje u 38. minutu, ali je sudija Trifković poništio gol, sve zbog faula koji je napravio Severina posle uklizavanja. Biće dosta priče oko ove situacije.

Crno-beli su imali inicijativu, ali nisu lako uspevali da stignu do gola, čekamo drugih 45 minuta.

Napominjemo i da je Aleksandar Šćekić sa klupe dobio crveni karton zbog prigovora nakon što je sudija Trifković poništio gol crno-belima.