Poluvreme - Srbija igrala očajno, ali ne gubimo! Ko to "igra za Gruziju"?

petak 24.03.2017.
18:48

Na sreću, ne gubimo u Gruziji nakon 45 minuta, rezultat je 1:1!

fss.rs/starsport

Srbija daleko slabija nego u dosadašnjem toku kvalifikacija, ali ekipa Slavoljuba Muslina ne gubi od Gruzijepošto je nakon 45 minuta 1:1.

Kačarava je postigao gol u 6. minutu meča, veliku grešku je tada napravio Aleksandar Kolarov koji nije dovoljno jako vratio loptu golmanu Vladimiru Stojkoviću.

Taj gol možete videti OVDE.

Nismo imali šut u okvir gola, možda vam je to dovoljan pokazatelj kako je igrala naša reprezentacija.

Negde oko 30. minuta smo se konsolidovali, imali par opasnih napada, ali daleko od toga da smo ugrozili gol golmana Lorije.

Ipak, nakon fantastičnog pasa Dušana Tadića, Kostić pada u kaznenom prostoru, a sudija pokazuje na belu tačku nakon čega Tadić pogađa za 1:1.

Evo nekih tvitova nakon i tokom prvih 45 minuta meča. Sve će vam biti jasno ako niste gledali utakmicu...

19 Komentara

Friday, 24.03.2017
20:34

Necu da hejtujem, ali kad sam procitao da je Gruzija tezak protivnik, i da nas ocekuje teska utakmica, odlucio sam da je pametnije da ne gledam, i evo sad, udjem reko da vidim da ne porpustam, sta je sigurno sigurno, bolje procitas, nego da se iscimas da upalis tv mozda vidis nesto sto ne treba, i vidim da sam bio skroz upravu sto sam odlucio da tv ostane ugasen.

skythunder_
20:30

Muslin izgleda nije gledao premijer ligu, gde Kolarov pravi ove iste greske, i to pre samo par dana...

20:06

Ja stvarno ne znam šta je još potrebno pa da se Kolarovu uruči zahvalnica za sve što je dosad uradio tj. nije uradio za reprezentaciju i da više ne dobija poziv? Ja ne pamtim da je on nekad odigrao jedan dobar meč za Srbiju.

Al(a)din
20:15

Ocigledno nisi pratio

nenadnenad1234
20:06

Sad ce sto igra Stojkovic, Rukavina, Obradovic, kad su rezervni igraci u svojim klubovima, a oni ljudi korektno odigrase prvo poluvreme.

Mangus
21:08

Pravo da ti kazem, Stojkovica uopste ne volim. Ali, realno gledano, za Reprezentaciju je uvek dao sve. I on, i Mitrovic. Bez obzira kako im. U klubu islo, za. Repku su uvek korektno igrali

БОЖЕ, СПАСИ СРБИЈУ
21:40

Obradovic korektno odigrao?!

Juventino SS
19:58

U jednom trenutku sam pomislio da nam je protivnik Brazil, očajno prvo poluvreme.

Chella_ynwa
19:57

Potpuno nezasluzeno je 1:1. Nikakva igra, niti jedna stvorena sansa. Osim penala nismo imali sut u okvir, kao nijednu normalnu akciju.

19:57

Откад ја причам да Коларов није за репрезентацију, али увек ће да се нађу паметни да то оспоравају! Могли су опуштено да нам дају још два, овим резултатом треба да смо пресрећни. Немамо неку идеју, средина и одбрана истумбане, Митровић изолован у нападу - требаће много муке да се добије овај меч!

Petar Pan
19:57

Kolarov Burazer se jos nije otreznio od Beogradskih splavova . Mislim da jedva ceka pauza za reprezentacije da dodje u Beograd da se lesi od alkohola :D

djomla1990CFC
19:56

Kajav kriminal od odbrane..Ja jos ne mogu vjerovati da igraci poput Ivanovica i Kolarova igraju u reprezentaciji.Pa ljudi moji dokle ce nas isti igraci kostati prolaska na veca takmicenja.Ono nas je samo Bog pogledao da ne primimo 2-3 komada..Strasno..Pola igraca i ne zna gdje se nalazi uopste i sta ih je snaslo.Nama da nije Tadica,mi bi bili zadnji u grupi,eventualno predzadnji!

Vlada Canada
19:54

Zamislite da igramo protiv Spanije ili Francuske sa ovim luzerima u odbrani ?

BRAT IGI
19:54

kolarov neka se vrati kod svog ofkana lepo

Mr.Wolfpeace
19:53

Sramotna igra, kako igrano ovo je dobar rezultat, Kolarovu zabraniti i da gleda fudbal, ne samo da da igra.