Poluvreme - Srbija lako sa Katarom, Jović konačno!

sreda 01.09.2021.
21:31

Piksijev tim bez problema igra u Debrecinu.

@FSSrbije/Twitter

Fudbalska reprezentacija Srbije vodi u prvom poluvremenu prijateljske utakmice protiv Katara u Debrecinu sa 2:0.

Vrlo dobrih 45 minuta odigrala je selekcija Srbije i posle svega dva minuta povela posle odličnog prodora Filipa Đuričića po desnom krilu. Želeo je da pronađe Dušana Vlahovića pred golom, ali je njegov pas presreo Kuki i nespretnom reakcijom prevario svog golmana i postavio 1:0 za "orlove".

Neutralisala je Srbija svaki napad brzonogih krila Katara koji nije pripretio niti jednom u prvom delu igre, a uz pomoć nove sjajne reakcije Filipa Đuričića i njegovog prodora, Srbija je duplirala prednost.

Ukrao je loptu na sopstvenoj polovini, povukao i prosledio za Vlahovića koji je proigrao Jovića za prvi gol napadača Reala još od aprila.

Moglo je biti i ubedljivije, ali Katar se izvukao posle pokušaja Vlahovića i Birmančevića.