nedelja 28.04.2024.
18:18

Bez golova.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Posle prvih 45 minuta derbija drugog kola plej-ofa Super lige Srbije između Vojvodine i Crvene zvezde golova nema - 0:0.

Prvi opasniji napad imali su gosti na isteku 11. minuta. Srđan Mijailović koji danas prinudno igra na mestu levog beka odlično je prošao po boku i uposlio junaka prethodnog „večitog“ derbija Pitera Olajinku, ali je ofanzivac iz Nigerije bio neprecizan pred golom Carevića.

Ubrzo je uzvratila Vojovidna i to preko mladog Ivanovića koji je šutirao iz teške situacije, a Glazer odbio loptu u korner.

U narednih desetak minuta gosti su imali incijativu, veći posed lopte, ali se Vojvodina bez većih problema branila.

Veliku priliku da povede Vojvodina je imala u 34. minutu kada je brzonogi Seri prošao po levoj strani i snažno šutirao u bliži ugao Glazerovog gola, ali nije imao sreće, jer le lopta umesto u mreži završila na stativi.