POLUVREME - Suze kraj Moravice, Partizanov golobradi dečak u glavnoj ulozi!

subota 09.07.2022.
20:48

Odlični Partizan nakon prvih 45 minuta ove sezone.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Odlična utakmica u Ivanjici, a posle prvih 45 minuta igre, Partizan vodi sa 0:1 golom golobradog Petkovića.

Sve do devetog minuta nismo videli uzbuđenja u Ivanjici, a onda šansa za Slobodana Uroševića, strelca poslednjeg gola za crno-bele prethodne sezone, ovoga puta je bio neprecizan glavom posle centaršuta, lopta je prošla pored stative.

Pretio je Partizan i iz prekida, izgledalo je sve izvesnije da će stići do gola, Rikardo je imao dobar udarac i onda gol u 21. minutu.

Strelac je bio mladi Mihajlo Petković, šutirao je sa velike udaljenosti, pocepao je mrežu rivala za 0:1, na kraju je i zaplakao u proslavi sa saigračima!

Javor je krenuo malo bolje u nastavku meča, Gigić je pao u kaznenom prostoru u 29. minutu meča, ali nije bilo nepropisnog zaustavljanja od strane fudbalera Partizana što je potvrđeno i iz VAR sobe, a samo četiri minuta kasnije novi napad Javora, tada je golman Stevanović odlično reagovao nakon udarca Eliomara.

Centaršut Nikolića, Luković je prebacio gol, ali nije bilo sreće za Javor, Gigić je ostao da leži na kraju na travi, sudija Milanović je morao da prekine susret.

Do kraja poluvremena vredne pomena su "makazice" Meniga, neuspešne.

Dakle, Partizan vodi, Javor preti, videćemo ishod na kraju.