POLUVREME - "Uspavanka" u Razgradu, Srbija imala sreće

utorak 20.06.2023.
21:31

Moraće bolje "orlovi"...

EPA-EFE/VASSIL DONEV

Posle prvih 45 minuta trećeg meča kvalifikacija za Evropsko prvenstvo između Bugarske i Srbije u Razgradu, rezultat je 0:0.

Po teškom i vodom natopljenom terenu stadiona u Razgradu, fudbaleri dve ekipe malo šta su pokazali u prvom poluvremenu, a može se reći da su "orlovi" imali i malo više sreće.

Prva je zapretila Srbija posle opasnog napada Živkovića koji je probio s desne strane, ali bez završnog udarca, da bi odmah zatim slično prošao i Despodov na suprotnoj strani.

Najbolju priliku u dosadašnjem toku meča imao je Čočev kada je posle duge lopte izašao sam pred Vanjom Milinkovićem Savićem, ali lopta je prošla pored tik pored desne stative.

Imali su svoju dobru priliku i "orlovi", Joveljić je uspeo da zadrži loptu i odloži je do Lukića koji je šutirao daleko pored gola.

Fudbaler Fulama pokušao je sa distance i u finišu prvog poluvremena, međutim do odlaska na odmor fudbaleri su otišli bez promene rezultata.