Poluvreme - Zvezda mora da odgovori, kritike defanzivcu (TVITOVI)

21:46

Bajern vodi na poluvremenu.

EPA/LUKAS BARTH-TUTTAS

Nakon prvih 45 minuta, Crvena zvezda gubi sa 1:0 protiv Bajerna iz Minhena.

Najozbiljnija prilika za Bajern u prvih 20 minuta desila se baš u 20. minutu, lopta se odbila Kutinju koji je odmah šutirao, i bio je neprecizan na sreću srpskog tima.

Bajern je bio bolji rival tokom prvog poluvremena, Crvena zvezda nije stvarala šanse, ali nije ni Bajern bio toliko opasan po gol Borjana, zadnja linija ekipe Vladana Milojevića je odradila lavovski posao.

Degenek i Milunović su igrali sjajno, baš kao i bekovi Gobeljić i Žander koji je bio najbolji među njima, sve do 33. minuta.

Svoju ulogu u odbrani imali su Garsija i Van La Para, pa su izostali opasni napadi Crvene zvezde.

Onda se desio trenutak nepažnje, Ivan Perišić je probio po levoj strani, bio brži od Gobeljića, centrirao je fantastično i pronašao je Komana kojem nije bilo teško da postigne gol za prednost domaćih.

I nakon ovog gola Bajern bolji, mirno su priveli poluvreme kraju i čekamo drugo da vidimo da li Crvena zvezda ima odgovor.