POLUVREME - Zvezda se muči u Šapcu, Kulibali nikako da osvoji srca ''delija''

četvrtak 29.09.2022.
16:49

Zvezda napada, ali joj je oštrica napada značajno otupela u odnosu na početak sezone.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

U sjajnom ambijentu na stadionu u Šapcu, Mačva je dočekala Crvenu zvezdu u utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Domaći su se orijentisali isključivo na odbranu svog gola i to im za sada odlično ide, jer Crvena zvezda nije stvorila mnogo izglednih prilika sa Kalifom Kulibalijem u špicu napada.

Uglavnom je branilac trofeja pretio posle kornera, kada su se centaršutevima tražili uglavom Kulibali ili visoki štoper Milunović.

Prvu pravu priliku iz igre Zvezda je imala u 23. minutu meča, kada je Ivanić primio loptu u blizini bele tačke, ali nije uspeo da je iskontroliše kako je želeo i poslao ju je preko gola.

Novi pokušaj posle kornera crveno-beli su imali u 39. minutu kada je posle centaršuta sa desne strane Milunović šutirao glavom pored gola.

Do kraja još pokušaj Kataija iz slobodnog udarca, ali opet bez rezultata.